Bethlen - Általános Iskola Bethlen - Gimnázium Bethlen - Keveháza utcai telephely Bethlen - Kincskereső tagiskola
Ökoiskola

Andromeda Travel

Vida Fitness

Hírek
Szerző: Pintér Ákos @ 2012. május 25. - 11:19 :: 38695 megtekintés :: Bethlen (Általános), Általános információk, Sport, Eredményeink

Az ősszel megrendezett alsós évfolyamcsapatok mérkőzései nagy sikert arattak a résztvevő gyerekek és szüleik körében. Már akkor megígértük legkisebb focistáinknak, hogy tavasszal újabb fordulót rendezünk. Május 21-én, hétfőn játszottuk le a mérkőzéseket a Keveháza utcai iskola salakos udvari pályáján, ahol bethlenes focisták nagy sikereket arattak: a picur elsősök a "fő" meccsüket megnyerték 1:0-ra (a plusz mérkőzéseiket vesztették csak el, a részben nagyobbakból álló ellenfelekkel szemben: 0:2, 0:3); másodikosaink 1:1-es döntetlent értek a Teleki csapata ellen; harmadikosok nagy fölénnyel győztek 6:0-ra; míg a legnagyobb, negyedikes csapat szintén simán győzte le a Keve tanulóit 4:0-ra.

Köszönjük az eredményes játékot, és gratulálunk a szép sikerhez!

A mérkőzéseken készült fényképeket megtekinthetik a Galéria azonos című mappájában.

(folytatás május 30-án, 14.00-tól a Bethlen aszfaltos pályán)