Bethlen - Általános Iskola Bethlen - Gimnázium Bethlen - Keveháza utcai telephely Bethlen - Kincskereső tagiskola
Ökoiskola

Andromeda Travel

Vida Fitness

Hírek
Szerző: Pintér Ákos @ 2012. május 30. - 17:35 :: 37535 megtekintés :: Bethlen (Általános), Általános információk, Sport, Eredményeink

A múlt hét hétfőn (május 21-én) játszott alsós évfolyamcsapatok mérkőzései folytatásaként visszavágókat rendeztünk a Bethlen aszfaltos pályáján. A bethlenes focisták ismét nagy sikereket arattak: a picur elsősök meccsüket 1:1-es döntetlenre mentették; a másodikosok 7:0-ra nyertek; a harmadikosok is nagy fölénnyel győztek 6:0-ra; míg a legnagyobb negyedikes csapat szintén simán verte a Keve csapatát 7:0-ra.

Ismét: köszönjük az eredményes játékot, és gratulálunk a szép sikerekhez!

A mérkőzéseken készült fényképeket megtekinthetik a Galéria azonos című mappájában.