Bethlen - Általános Iskola Bethlen - Gimnázium Bethlen - Keveháza utcai telephely Bethlen - Kincskereső tagiskola
Ökoiskola

Andromeda Travel

Vida Fitness

Hírek
Szerző: Pintér Ákos @ 2013. október 22. - 19:42 :: 34187 megtekintés :: Bethlen (Általános), Bethlen (Gimnázium), Általános információk, Sport

Az előző évek hagyományaihoz híven ismét megrendeztük alsósaink focicsapatainak mérkőzéseit a Keveháza utcai műfüves pályán.

A meccsek végeredményei változatosan alakultak: a legkisebbek 1:1-re végeztek, a másodikosoknál és harmadikosoknál 3:1-re a kevések nyertek, míg a negyedikeseknél a Bethlen diákjai fordítottak 0:1-ről, és győztek végül 6:1-re. A mérkőzéseken összesen 65 gyermek vett részt, akik nagy lelkesedéssel, jó hangulatú meccseket játszottak a gyönyörű őszi időben.

A mérkőzéseken készült fotókat megtekinthetik a Galéria azonos című mappájában. Kellemes képnézegetést!