Bethlen - Általános Iskola Bethlen - Gimnázium Bethlen - Keveháza utcai telephely Bethlen - Kincskereső tagiskola
Ökoiskola

Andromeda Travel

Vida Fitness

Hírek
Szerző: Pintér Ákos @ 2012. május 11. - 16:01 :: 42192 megtekintés :: Bethlen (Gimnázium), Általános információk, Sport, Eredményeink

Az újbudai középiskolás Diákolimpia versenyek tavaszi megmérettetésin tanulóink többször is győztek, illetve  értek el szép helyezéseket: a darts VI. kcs-os lány versenyén a dobogó mindhárom fokára bethlenes lányok állhattak fel: bajnok lett Horváth Evelin, II. helyezést ért el Cieleszky Noémi, bronzérmes lett Preiss Judit. A fiúknál szintén taroltak a bethlenesek: győzött Benedek Dániel, második lett Matók Máté, a bronzérmet pedig Mónos Péter szerezte meg. Köszönjük a 11.b tanulóinak a szép szereplést!

A bowling verseny VI. korcsoportjának lány versenyében bajnok lett Horváth Kinga (12.b), az ezüstérmet pedig Nagy Erika (12.a) kapta meg. A legnagyobb fiúknál harmadik lett Kováts Máté (11.a), és ötödik egyéni helyezést ért el Forgósi Antal (12.a). A vegyes csapatversenyt is a Bethlen (12.a osztályos csapata) nyerte meg: Nagy Erika, Fejes László, Forgósi Antal, és Suha Gergő  részvételével.

A büszkeségeinkről készült képek megtekinthetők a Galéria Tavaszi Diákolimpia bajnokaink c. mappájában.

Gratulálunk bajnokainknak, és köszönjük a szép eredményeket!